Szaga 2021

Okres panującej epidemii zmusił nas do zmiany formy zawodów. Robiąc wszystko co możliwe, by zawody się odbyły, zmieniliśmy formę zawodów na rywalizację jednodniową. Wiemy, że nie satysfakcjonuje to wszystkich, ale w czasach epidemii nałożone są spore ograniczenia, które mocno utrudniają logistykę. Niestety musimy w tym roku zrezygnować z części tras, w tym z najdłuższych TP100 i TR150. Mamy natomiast nowy dystans – 10km pieszo.

Kolejną zmianą będzie to, że nie będzie bazy zawodów zlokalizowanej w budynku, nie będzie możliwości pozostawienia depozytu u organizatorów i nie będzie bufetu oraz posiłku. Baza zawodów będzie na terenie otwartym, jest to łąką wzdłuż ulicy Wrzosowej (naprzeciw budynku o nr 3) w Nekielce k/Poznania.

Mając na uwadze obowiązujące przepisy musimy wprowadzić obowiązek zakrywania ust i nosa maseczką lub chustą wielofunkcyjną typu buff. Nie będzie można gromadzić się w większych grupach, a dekoracja zwycięzców będzie dokonywana na bieżąco.

Miejmy nadzieję, że za rok uda się wrócić do znanej z lat ubiegłych formy zawodów. W tym roku musimy dać radę w taki sposób.

Zapraszamy do zapoznania się z treścią regulaminu i do zgłoszenia swojego udziału w zawodach.

2020

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *