Polana sponsorem Szagi

Miło nam poinformować, że sponsorem Maratonu na Orientację Szaga została firma Polana, dystrybutor marek Original Mountain MarathonSilva.

OMM to brytyjska marka, w której kolekcji znajdziemy odzież outdoorową i plecaki.

Na Szadze można będzie wygrać plecak Classic 25 l. Ten ultralekki plecak zaprojektowany został m.in. dla biegaczy i uczestników rajdów przygodowych. Plecy usztywnione są matą, którą można wyciągnąć i wykorzystać do krótkiej drzemki podczas ścigania. Wiele łatwo dostępnych kieszonek pozwala na dostęp do najpotrzebniejszych rzeczy podczas biegu. Niewielka waga i świetnej jakości materiały sprawiają, że jest to idealny plecak do biegów ultra.

Pełną ofertę produktów OMM znaleźć można na stronie www.theomm.com
Podczas Szagi będzie można obejrzeć wybrane modele plecaków na stoisku przy biurze zawodów.

SILVA Sweden AB została założona w 1933 roku i bardzo szybko zyskała uznanie w kilkudziesięciu krajach całego świata. Początkowo podstawową częścią oferty firmy było wyposażenie do biegów na orientację, w tym odzież, buty i kompasy. Obecnie Silva jest światowym liderem w produkcji sprzętu nawigacyjnego używanego na lądzie jak i na morzu, kompasów, lornetek, latarek czołowych, odbiorników GPS, wysokościomierzy dla żeglarzy, alpinistów, turystów, harcerzy, biegaczy na orientację.

Jedną z nagród ufundowanych przez firmę Polana jest czołówka Trail Runner.

Wszechstronna, bardzo lekka czołówka z systemem dystrybucji światła Intelligent Light®, łączącym rozproszony strumień światła ze światłem punktowym o dalekim zasięgu, co ułatwia czytanie mapy i szybką nawigację.

Bez kategorii

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *