Komunikat organizacyjny

Wpłaty

Prosimy nie dokonywać już wpłat na konto, bo przelew może się nie zaksięgować na czas. Osoby, które jeszcze nie opłaciły startu prosimy o płatność gotówkową w biurze zawodów.

Dojazd

Dla osób, które przyjeżdżają na trasę pieszą i jadą z Poznania mała podpowiedź – kursuje autobus z Poznania nr 560, 561 (firmy Kombus). Przystanek docelowy Zaniemyśl Rynek. Autobus odjeżdża z Ronda Rataje. Zobacz: planer podróży.

Kto jedzie autem i ma wolne miejsce, albo też szuka transportu – zapraszamy na profil na Facebooku gdzie już pojawiły się pierwsze oferty wspólnego przejazdu.

Prosimy o przyjazd odpowiednio wcześniej, by nie było kolejki przed samym startem. Wydawanie numerów startowych i rejestracja chwilę trwa. Jeśli pomożecie nam rozłożyć obłożenie będzie wszystkim łatwiej.

Nocleg

Nocleg będzie w warunkach polowych, tj. warto mieć ze sobą karimatę, śpiwór. Nocleg w salach lekcyjnych, świetlicy i na korytarzach. Drugiej nocy (z soboty na niedzielę) możliwość noclegu na sali gimnastycznej jeśli będzie nam za ciasno.

Istnieje możliwość zarezerwowania sobie miejsca noclegowego w sąsiadującym schronisku młodzieżowym. Będzie wówczas wyższy standard noclegu niż polowy. Odpłatność indywidualna, rezerwacje pod numerem tel. 505006306 (kierownik schroniska).

Prysznice

Będą dostępne prysznice, ale niestety koedukacyjne gdyż szkoła nie dysponuje osobnymi.

Rowery

Rowery będą miały wyznaczone miejsce noclegowe (osobna sala). Organizujemy też wąż do umycia rowerów po zawodach.

2013

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *