Lista startowa

Trasa Piesza 25km

Jola
Trella
pół paluszka
Marcin
Dziadek
pół paluszka
Kacper
Cieślawski
Wktj
Tomasz
Stryjak
NFIU Bydgoszcz
Adrian
Stolarczyk
ciekawegry.wordpress.com
Krzysztof
Stadnik
Sławomir
Dec
DSP Team
Joanna
Wilk-Dec
DSP Team
Wanda
Ziółkowska
Dawid
Milanowski
Bartosz
Walter
Kawalerska Ekspedycja Motyla
Tomasz
Szczepaniak
Kawalerska Ekspedycja Motyla
Tymoteusz
Motylewski
Kawalerska Ekspedycja Motyla
Patryk
Reiter
Kawalerska Ekspedycja Motyla
Marcin
Dondajewski
Kawalerska Ekspedycja Motyla
Norbert
Zych
Byki z Wrzesni
Anna
Szawdzin
Andrzej
Kaczmarek
Zawsze Ostatni
Michal
Kerber
zawsze ostatni
Elżbieta
Lewicka
Hello World.NET
Tomasz
Matysiak
Jakub
Runowski
PWSZ Gniezno
Mariusz
Nowak
Szybcy i obibok
Magdalena
Nowak
Szybcy i obibok
Damian
Kurkowiak
Dariusz
Piwowarczyk
Szybcy i obibok
Adam
Ilnicki
Pędzące Żółwie
Agnieszka
Pająk
Pędzące Żółwie
Małgorzata
Czerwińska
Szybcy i obibok
Marcin
Niedbalski
Łukasz
Prętki
Marcin
Brudło
Oriento Expresso Team
Bożena
Nowicka
Łukasz
Bartoszyński
Szybcy i obibok
Iwona
Jurkowska
-
Przemysław
Szarlik
ŁUKASZ
KLÓJ
NIEZRZESZONY-POZNAŃ
Maciej
Wąsowski
KB Szamotuły
Sławomir
Świątkowski
Pyry z bzikami
Agnieszka
Świątkowska
Pyry z bzikami
Elżbieta
Kuchta
Patelka team
Mariusz
Pela
Patelka team
AGNIESZKA
PURGAŁ
Paweł
Bednarczyk
Joanna
Wilczewska
pyry z bzikami
Michał
Chyła
pyry z bzikami
Jarosław
Majek
Majki Team
Majek
Małgorzata
Majki Team
Luiza
Rauhut
Hello World .Net WSB
Tomasz
Grosiak
Małgorzata
Rosa-Grosiak
EUGENIUSZ
DZIEGIEL
GREENFARM 7913
Aleksandra
Bednarczyk
STR Poznań
Zbigniew
Bednarczyk
STR Poznań
Adam
Szaefer
Monkey Gone to Heaven
Paweł
Ignaczak
Drużyna Twojej Starej
Bogdan
Rycerski
KS Artemis Wrocław
Marzena
Rycerska
KS Artemis Wrocław
Agnieszka
Wieliczko
Bartosz
Płóciennik
Hello World .Net WSB
Piotr
Kloskowski
Hello World .Net WSB
Mirosław
Horbaczewski
Hello World .Net WSB
DARIUSZ
MOCEK
BARTOSZ
BURMISTRZAK
GRODZISKI KLUB BIEGACZA
MARTYNA
NAPIERALSKA
GRODZISKI KLUB BIEGACZA
Jacek
Firaza
Krzysztof
Kossak
zagubieni w akcji
Krzysztof
Garwoliński
Krzysztof
Gruhn
Jedność Planszewo
Wioletta
Fałowska
Michał
Ludwiczak
Krzysztof
Andrzejewski
Mateusz
Brychcy
BYLE DO METY
Agnieszka
Ignaszak
wkurw_team
Emil
Bułka
RWD
Adam
Tomaszyk
Zuzanna
Grzybulska
Beata
Jerzy
Marcin
Marianowski
MagicznyLas.pl
Paweł
Niedzielski
310. krt

Trasa Piesza 50km

Weronika
Biała
Sebastian
Wojciech
Wilga Orient
Piotr
Kryszak
ON-SIGHT
Joanna
Owczarz
Włóczymordy
JAcek
Górniaczyk
Znajomi i Przyjaciele Królika
Bogusia
Kęcik
NAPIER...ACZE
Paweł
Górczyński
NAPIER...ACZE
BOGUSŁAW
KASPRZAK
Radosław
Balmowski
Janikowo na Sportowo
Michał
Jędroszkowiak
inov-8
Paweł
Jankowiak
Paproć
Tomasz
Achrem
Komornicka Grupa Biegowa GRZMOT
Marcin
Warzecha
Komornicka Grupa Biegowa GRZMOT
Krystian
Krawczyk
Krzysztof
Łakomiec
ON-SIGHT
Paweł
Degórski
LZS Robur Dąbrowa
Dawid
Trojanowski
Katarzyna
Sochacka
HERE. Maps for Life
Tomasz
Paszek
North Team
Jacek
Bojarowski
aleTEMPO
Dawid
Cubal
Maciej
Jasiniak
Jarosław
Konczalski
BK Kosynier
Katarzyna
Macioszek
florki
Ania
Macioszek
Florki
Piotr
Gajewski
Znajomi i Przyjaciele Królika
Wojciech
Wiatr
Mariusz
Cybułka
Stanisław Adam
Olbryś
K.B. Legionowo
Piotr
Murawski
Maraton Leszno
Tomasz
Kowalski
Bolimie Wszystko
Marcin
Pawłowski
TOMASZ KAŹMIERCZAK
KAŹMIERCZAK
ORZEŁ DŁUŻYNA
Andrzej
Skupień
Znajomi i Przyjaciele Królika
Kacper
Trojanowski
Natalia
Wichłacz
Marcin
Luraniec
Michał
Andrzejewski
Wojciech
Wąsikiewicz
Piotr
Jakubik
31. BLT
Krzysztof
Radziwoń
Skazani na góry
Rafał
Just
Kamila
Wojtas
Bolimie Noga
Szymon
Szkudlarek
Bolimie Noga
Agnieszka
Wadelska

Trasa Piesza 100km

Joanna
Gottowt-Papiewska
Team Pleszew
Witold
Noga
BiegowySwiat.pl
Krzysztof
Lisak
Rafal
Raszkiewicz
EY GSS
Maciej
Rogocz
Michał
Kopczewski
processum.pl
Jan
Bolanowski
Robert
Fabiś
City Security West
Edward
Fudro
JEJ
Łukasz
Graf
Czyste Niebo
Jędrzej
Król
Czyste Niebo
Marcin
Izbrandt
Maria
Lebioda
ColcaPeru
Dawid
Izbrandt
Czyste Niebo
Piotr
Minichowski
🙂
Artur
Małowiński
🙂
Małgorzata
Małowińska
🙂
Piotr
Mikulski
Lubrykant Team
Gabriel
Bujakiewicz
On-sight
Dominika
Welz
Tadeusz
Mleczek
Tadek Team
Jacek
Konieczny
Uwielbiam Cię - Spadaj
Kuba
Molski
Sławek
Michalak
Ultras Rogalinek
Kamil
Kłaczkowski
AKK GDAKK
Vera
Hajkova
Kangdjoktjo
Rafał
Fałowski
Agnieszka
Poradowska
Mirosław
Baszczak
Robert
Kędziora
PAGANRUNNER
Dariusz
Jurkowski

Trasa Rowerowa 50km

Aleksandra
Ratajczak
Dzikusy
Adam
Dziki
Dzikusy
Violetta
Zielińska
Marek
Wieszczeczyński
Krzysztof
Wieszczeczyński
Katarzyna
Woźniak
Krzysztof
Smoczyk
Magdalena
Śniegocka
Magdalena
Śniegocka
Marcin
Wiercński
Niemnoszka
Anna
Radziejewska
Niemnoszka
Marcin
Karczewski
Niemnoszka
Ania
Szyszka
Niemnoszka
Adam
Dembiński
Łukasz
Skowroński
Polish National Petting Team
Celina
Wienke
W-Team
Patryk
Wienke
W-Team
Adrianna
Adamczak
Krystian
Adamczak
Bartłomiej
Zięba
Polish National Petting Team
Czarek
Wichniewicz
SOWA Puszczykowo
Maciej
Durczewski
SOWA Puszczykowo
Beata
Durczewska
SOWA Puszczykowo
Bogna
Urbaniak-Wichniewicz
SOWA Puszczykowo
Krystyna
Szymczak
Maciej
Woźniak
Julia
Stefaniak
Odjechani-TEAM.PL
Przemysław
Stefaniak
Odjechani-TEAM.PL
Jarosław
Misiewicz
Szymon
Domachowski
Ysiaki
Dorota
Domachowska
Ysiaki
Beata
Nawrocka
Green Team Rakownia
Jacek
Kurnikowski
Triggers
Dominik
Augustyn
Triggers
Wojciech
Kwacz
Triggers
Miłka
Olejnik
Drużyna Szpiku
Radek
Cieślak
Drużyna Szpiku
Marek
Jeszka
Goggle Pro Active Eyewear
Marcin
Gorzelańczyk
KS Hades
Tomasz
Nawrocki

Trasa Rowerowa 100km

Tomasz
Nawrocki
Green Team Rakownia
Przemysław
Gładysiak
HKS "Łoś 47" Komorniki
Dariusz
Poślednik
NAPIER...ACZE
Radosław
Staszak
Ekspres Łingo
Maciej
Jankowski
Maciej
Wysocki
Królowie Lasu
Adam
Niemyt
Magdalena
Pawlicka-Dybul
Jola
Klonowska
Zbigniew
Hornik
Kompas Koziegłowy
Kamil
Pastusiak
Serotonina Team
Bartosz
Zając
Serotonina Team
Tomasz
Skoracki
Serotonina Team
Jan
Ritter
On-Sight
Ewa
Adamczyk
Zbieranina z Niesięcina
Jarek
Adamczyk
Zbieranina z Niesięcina
Olga
Nawrocka
Motorola Solutions
Bartłomiej
Szymański
NAPIER...ACZE
Jan
Parzybut
Odjechani team
Patryk
Szymański
NAPIER...ACZE
Łukasz
Sosiński
Anna
Tyranowska
Andrzej
Gierszewski
Krzysztof
Pawlak
TAPPOL MTB TEAM OBORNIKI
Przemysław
Kowalicki
Maciej
Andrzejczak
Michał
Kaczmarek
Daleko jeszcze ?
Joanna
Trafas

Trasa Rowerowa 150km

Daniel
Śmieja
LIRO team
Bartłomiej
Bober
Harpagan
Tomasz
Bergier
Zgórmysyny
Krzysztof
Mierzwicki
Mazurskie Tropy
Anna
Skompska
Mazurskie Tropy
Łukasz
Senderek
Team 360º
Arkadiusz
Niegowski
Tomasz
Zadworny
W siódmym lesie
Piotr
Banaszkiewicz
KTR BikeOrient
Zbigniew
Rybak
Leszek
Herman-Iżycki
Rafał
Jędrusik
hurricane 2128
Wojciech
Hołdakowski
Bartosz
Niezgódka
magdalena
gruziel
team360
Daniel
Zieliński
Paweł
Słomka
KTR BikeOrient
Artur
Bednarek
Pobiedziska
Kasia
Kobierska
Fiamp Gump
Magdalena
Marcinkowska
Cezary
Gałązkiewicz
Beata
Charycka
Katarzyna
Lipińska
Paweł
Cichoń
Tomasz
Konieczny
Grupa Rowerowa Lipka
Krystyna
Konieczna
Grupa Rowerowa Lipka
Joanna
Konieczna
Grupa Rowerowa Lipka
Piotr
Buciak
Team 360º
Mateusz
Hoffmann
rajdkonwalii.pl Team
Marcin
Miśkiewicz
KB Galeria Warszawa
Wiesława
Buchowska
Fiamp Gump
Grzegorz
Buchowski
Fiamp Gump
Daniel
Kowalski
Fiamp Gump
Łukasz
Milczarkiewicz
Fiamp Gump
Adam
Wojciechowski
Ultrateam
Rafał
Kucharski
Rower Janka
Piotr
Szajduk
Wrzaskun
Andrzej
Smejda
Paweł
Brudło
KTE Tramp
grzegorz
sampolski
BikePark On One
Przemysław
Baster
-
Stanisław
Ruchlicki
Bliska Team
Michał
Szczęsny
BikePark On One
Krzysztof
Szawdzin
Artur
Zawadzki
Jarek
Wieczorek
Wieczorek Team
Szymon
Stysiński
Fiamp Gump
Łukasz
Mirowski
Szymon
Sobków
Fiamp Gump
Jerzy
Ścibisz
-
Barbara
Chwiałkowska
Fiamp Gump
Robert
Stanek
RUDY KOT
Asia
Stanek
RUDY KOT
Patrycja
Michalak
Fiamp Gump
Krzysztof
Cecuła
Piotr
Gębarowski
MoPi.Team
Radosław
Walentowski
LosMaruderos

Podsumowanie zgłoszeń:
TP25: 80, TP50: 45, TP100: 31
TR50: 40, TR100: 28, TR150: 57
Łącznie zgłoszeń: 281

Comments are closed.