Lista startowa

Trasa Piesza 25km

Jarosław
Kotecki
Beata
Szyka
Wojtek
Sójka
Evo Test Rally Team
Tomasz
Kujawa
Natural Born Runners
Tomasz
Stryjak
Damy radę
Mirosław
Kornacki
Rafał
Majewski
X2M
Łukasz
Majewski
X2M
PIOTR
KAROLCZAK
Jakub
Duda
El Bimberos
Sławomir
BURCHARDT
CSWLąd POZNAŃ
Paweł
CHOŁODY
CSWLąd POZNAŃ
Żaneta
Urbanowicz
Hello World .NET
Magdalena
Kanikowska
Hello World .NET
Wanda
Ziółkowska
Bartosz
Płóciennik
Hello World .NET
Grzegorz
Kaźmierczak
Poznańskie Pyry
Kacper
Laszczyński
Agnieszka
Świątkowska
Szwędaki
Sławomir
Świątkowski
Szwędaki
Luiza
Rauhut
Hello World .Net
Joanna
Borkowska
Pozytywny Team
Monika i Gabrysia
Zalewskie
PKS Brambory
Wioleta
Firaza
Marta
Świętek
Pozytywny Team
Joanna
Wilczewska
Szwędaki
Agnieszka
Purgał
Szwędaki
Michał
Chyła
Szwędaki
Magdalena
Fedak
Jakub
Górny
Pozytywny Team
Bartosz
Rudowicz
Pozytywny Team
Jarosław
Hennig
Gabor
Zimny
Marta
Zimna
Ernest
Ratajczak
Szymon
Domachowski
NakarmKotaBoJestGłodny
Dorota
Domachowska
NakarmKotaBoJestGłodny
Michal
Kerber
zawsze ostatni =)
Sebastian
Mientki
Intel Runners
Sabina
Zielińska
Wielkopolscy Biegacze
Andrzej
Kaczmarek
Zawsze Ostatni 😉
Joanna
Drymel
Drumle2 i pies
Piotr
Drymel
Drumle2 i pies
Jarek
Kołodziejski
Dariusz
Mocek
Bartosz
Burmistrzak
Dominik
Zalewski
PKS Brambory
Dawid
Piotrowski
Zawsze ostatni
Krzysztof
Gruhn
Jedność Planszewo
Bogusia
Kęcik
NAPIER...ACZE
Marcin
Pawłowski
Agnieszka
Wieliczko
Dariusz
Ciborowski
ŻG Team
Beata
Kaczmarek
TRAIL TEAM POZNAŃ
Jakub
Runowski
PWSZ Gniezno
Jakub
Kołodziejski
Kołodziejscy
Ewelina
Kołodziejska
Kołodziejscy
Sebastian
Musielak
NKL Team
Sylwia
Seide
TRAIL Team Poznań
Maciej
Wąsowski
KB Szamotuły
Michał
Ludwiczak
Krzysztof
Andrzejewski
Leszek
Marciniak
Krzyżowniki
Maciej
Magdziak
a można było spać
Agata
Konstantynowicz
a można było spać
Daniel
Magdziak
a można było spać
Tomasz
Szkucik
a można było spać
Monika
Magdziak
a można było spać
Maciej
Jezierski
Jeze
Karina
Jezierska
Jeze
Beata
Jerzy
Team COLWAY
Zuzanna
Grzybulska
Team COLWAY
Katarzyna
Wojciechowska
Jarosław
Majek
Malgorzata
Majek
Paweł
Ignaczak
Drużyna Twojej Starej

Trasa Piesza 50km

Rafał
Benesz
Żółwin
Grzegorz
Łuczko
Natural Born Runners Team
Czesław
Chmielewski
Posen SS - Szybka Stopa
JAcek
Górniaczyk
Znajomi i Przyjaciele Królika
MARTA
KALINOWSKA - MIKOŁAJCZUK
NIGHT RUNNERS
Paweł
Śliwiński
Drużyna Wilka 12tri.pl Olsztyn
Paweł
Szpak
Motyla Noga
Tomasz
Motała
JesteśPozaTrasą
Joanna
Owczarz
Włóczymordy
Tomasz
Paszek
North Team
Żaneta
Urbanowicz
Marcin
Kargol
marcinkargol.pl
Adrian
Jasiński
Skisły ogór
Marcin
Duda
Skisły ogór
Leszek
Kosinski
Biały Szkwał
Wojciech
Wiatr
Natalia
Jankowska
Mokre Bobry
Łukasz
Stramek
Edward
Fudro
JEJ
Jacek
Firaza
Przemysław
Witczak
Dreamtime Trails
Dorota
Duszak
2PU
Arkadiusz
Duszak
2PU
Marek
Wąsowski
KTK Łapiguz
Jan
Parzybut
Tomasz
Firaza
Maciej
Kłosowicz
Furious Goasts
Michał
Nowachowicz
Maciej
Kwaśniewski
Ziemia jest płaska
Piotr
Jaworski
Ziemia jest płaska
Krzysztof
Lisak
Otwock
Przemysław
Jędras
FC Bolek
Piotr
Chyczewski
Łukasz
Romanowski
Alpa!
Michał
Perdion
Marcin
Podsiadły
Krzysztof
Wesołowski
Marcin
Stefaniak
Iserandur
Andrzej
Skupień
Przyjaciele i znajomi Królika
Jacek
Bojarowski
aleTEMPO
Krzysztof
Świetlik
Troll Team
Paweł
Degórski
Jedność Planszewo
Agnieszka
Szczepińska
Rącze Pomrowy
Michał
Andrzejewski
Paweł
Kotlarz
Byledobiec Anin
Marcin
Krzysztoszek
Bukowski Klub Biegowy
Aga
Staniewska
Bartłomiej
Grabowski
Stryki - Byki Adventure Team
Barbara
Wysocka
Kacper
Jaroszewski
RUN4FUN Konin
Jakub
Wiśniewski
www.annaw.art.pl
Olga
Łukaszewicz
Harpagan
Bartosz
Łukaszewicz
Harpagon
Robert
Halamus
STR Poznań
Czarek
Wichniewicz
Mokre Nogi
Krzysztof
Arseniuk
-
Paweł
Górczynski
NAPIER...ACZE
Michał
Walkowiak
Artur
Bednarek
Pobiedziska
Dominik
Zaglaniczny
FizjoTeam
Rafal
Pocierznicki
12 bz
Daniel
Łazarek
Kawaler Wieczorową Porą
Mirosław
Baszczak
Wojciech
Wąsikiewicz
Sebastian
Wojciech
Wilga Brenno
Zbigniew
Bednarczyk
TrailTeam Poznań
Piotr
Kwitowski
Boot Camp Polska
Joanna
Palka
Boot Camp Polska
Hubert
Kobiela
Bernard
Waszczyk
Melestra
Marcin
Skawiński
-
Radosław
Ludzkowski
Goślińska Grupa Biegowa - Murowana Goślina
Kazimierz
Czerniawski
A-K-T
Ilona
Berezowska
Marcin
Marianowski
wiatroaeroterapia.pl
Bogdan
Rycerski
KS Artemis Wrocław

Trasa Piesza 100km

Michał
Skowron
-
Mirosław
Baszczak
Kajetan
Rystał
ColcaPeru
Michał
Kopczewski
processum.pl
Katarzyna
Macioszek
Florki
Ania
Macioszek
Florki
Dariusz
Jurkowski
Małgorzata
Szwaracka
Grzegorz
Korpula
Przemysław
Stefańczyk
Małgorzata
Stefańczyk
Witold
Noga
Akademia Biegania
Andrzej
Buchajewicz
MCkwadrat
Maria
Lebioda
Mirosław
Horbaczewski
1. KS Hades, 2. Hello World .Net, 3. jak się znajdzie sponsor 😉
Tadeusz
Mleczek
Tadek team
Karol
Bodak
PTP
Robert
Kędziora
PAGANRUNNER
Maciej
Hałas
med-event.pl
Piotr
Orzechowski
med-event.pl
Michał
Gałązka
Jerzy
Jurczuk
Mostostal Warszawa
Stanisław Adam
Olbryś
K B Pimar Legionowo
Łukasz
Biniszewski
Rafał
Fałowski
Szymon
Gramacki
Cichociemni

Trasa Rowerowa 50km

Anna
Turowska
Dariusz
Stępień
Paweł
Malka
Agnieszka
Niewczas
Paweł
Borowiak
Daleko jeszcze ?
Michał
Kaczmarek
Daleko jeszcze ?
Maciej
Piasecki
Samowolka
Łukasz
Skowroński
Polish National Petting Team
Jarosław
Misiewicz
Rafał
Augustyniak
Joanna
Radomska-Trafas
Krystyna
Szymczak
Maciej
Woźniak
Oliwia
Chwiałkowska
Pokonać siebie
Baśka
Chwiałkowska
Pokonać siebie
Bartłomiej
Zięba
Polish National Petting Team
Radek
Cieślak
Drużyna Szpiku
Miłka
Olejnik

Trasa Rowerowa 100km

Dobromir
Korzewski
Włóczymordy
Tadeusz
Szczepaniak
Tadeusz
Szczepaniak
Przemysław
Gładysiak
HKS "Łoś 47" Komorniki
Mariusz
Kłos
Goggle Pro Active Eyewear
Agnieszka
Bukowska
BikeStats.pl
Jan
Łukaszewicz
Pink Deers
Michał
Korn
Marta
Biegańska
Michał
Szczęsny
BikePark Poznań / On One Riders
Piotr
Dworzyński
Gustaw
Sielicki
Rajdkowalii.pl
grzegorz
sampolski
Adrian
Stolarczyk
Marcin
Wierciński
Muchy
Anna
Szyszka
Muchy
Zbigniew
Hornik
Kompas Koziegłowy
Wojciech
Szamrej
Jacek
Gałaguz
Maturzysci Koszalin
Przemysław
Baster
--
Wojciech
Podkowiński
Monkey Mustache
Jakub
Kieryk
Pink Deers
Bartosz
Sobański
Pink Deers
Barbara
Koczewska
Pink Deers
Jacek
Hajduk
Bez Skorka
Lidia
Hajduk
Bez Skorka
Dariusz
Błaszczyk
Bez Skorka
Marcin
Dondajewski
UltraTrail
Paweł
Piecuch
Krzysztof
Rosikiewicz
Andrzej
Gierszewski
Patrycja
Gruba
Perła Team
Marcin
Doppke
Perła Team
Michał
Gruba
Perła Team
ADAM
DEMBIŃSKI
Przemyslaw
Kowalicki
Marek
Jeszka
Goggle Pro Active Eyewear

Trasa Rowerowa 150km

Tomasz
Niezabitowski
Anna
Zientkiewicz
Łukasz
Milczarkiewicz
Fiamp Gump
Szymon
Sobków
Fiamp Gump
Paweł
Słomka
Czarny Owiec
Adam
Wojciechowski
Ultrateam
Katarzyna
Kinowska
Andrzej
Smejda
Kamila
Truszkowska
Łukasz
Mirowski
Jarek
Wieczorek
Wieczorek Team
Piotr
Buciak
Team 360º
Daniel
Śmieja
LIRO team
Krzysztof
Siemieniuk
FHU Szprycha
Joanna
Konieczna
Grupa Rowerowa Lipka
Tomasz
Konieczny
Grupa Rowerowa Lipka
Krystyna
Konieczna
Grupa Rowerowa Lipka
Marek
Sadowski
GR3miasto
Stanisław
Ruchlicki
PTR Dojlidy Białystok
Krzysztof
Szawdzin
Łukasz
Grabowski
Maciej
Andrzejczak
Piotr
Szajduk
Wrzaskuny
Bartosz
Zając
Aparaci
Tomasz
Skoracki
Aparaci
Paweł
Cichoń
YORK Bolechowo
Barłomiej
Bober
Harpagan
Leszek
Orłowski
Troll Team
Leszek
Papis
Troll Team
Artur
Zawadzki
Demart Team
Rafał
Kucharski
Rower Janka
Radosław
Walentowski
LosMaruderos
Daniel
Pakulski
24freak
Magdalena
Marcinkowska
Dariusz
Kawecki
ETISOFT BIKE TEAM
Jerzy
Ścibisz
-
Robert
Stanek
RUDY KOT
Asia
Stanek
RUDY KOT
Andrzej
Piwakowski
Harpagan

Podsumowanie zgłoszeń:
TP25: 76, TP50: 76, TP100: 26
TR50: 18, TR100: 37, TR150: 39
Łącznie zgłoszeń: 272

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *