Lista startowa

Trasa Piesza 25km

TOMASZ
KUFEL
Hubert
Basiński
BiegaczAmator
Łukasz
Wojtkowiak
BiegaczAmator
Patryk
Szymański
NAPIER...ACZE
Jacek
Zapart
Nadgryzione Różowe
Łukasz
Sergiejew
Nadgryzione Różowe
Piotr
Kolanowski
Nadgryzione Różowe
Jakub
Duda
Nadgryzione Różowe
Jolanta
Grzybowska
Jedność Planszewo
Jakub
Wojtaś
-
Jacek
Gorczyca
Magdalena
Gorczyca
Aleksandra
Wojciechowska
off-trail.pl
Mateusz
Wojciechowski
off-trail.pl
Maciej
Borczyński
SWARMAN
Emil
Bułka
SWARMAN
Piotr
Tobolski
Bogumiła
Kęcik
TRAILteam Poznań
Paweł
Górczyński
NAPIER...ACZE
Magdalena
Drapella
ICÓŻŻEZESZWECJI
Tomasz
Drapella
ICÓŻŻEZESZWECJI
Wojciech
Jaworski
TRAILTeam
Michał
Ludwiczak
Łukasz
Szymański
Huragan Szklarka Poznań
Sylwia
Seide
TRAILTeam
KRZYSZTOF
NOWAK
31. Baza Lotnictwa Taktycznego
Leszek
Marciniak
Krzyżowniki
Robert
Walczak
www.LexPremium.pl
Krzysztof
Andrzejewski
mateusz
jonak
Robert
Halamus
Michał
Pietrzak
SGB GENA Team
Artur
Bednarek
Ławeczka Pobiedziska
Marcin
Suwalski
Anna
Kozanecka
Krzysztof
Kluczyński
Wojciech
Leśniak
Drużyna Szpiku
Daniel
Magdziak
bazgranina
Monika
Magdziak
bazgranina
Maciej
Wąsowski
Paweł
Degórski
Jedność Planszewo
Tomasz
Woropaj
BB
Krzysztof
Gruhn
Jedność Planszewo
Tomasz
Kucharski
Forest Runners
Bartłomiej
Pilarczyk
GraphicHome
Beata
Jerzy
Zuzanna
Grzybulska
Tomasz
Nawrocki
Green Team Rakownia

Trasa Piesza 50km

Darek
Ciborowski
ŻG Team
Krzysztof
Kownaki
KB Aktywni Środa Wlkp.
Piotr
Świeżewski
Mostostal Warszawa
Katarzyna
Wyrembelska
Harpagany
Bartosz
Łukaszewicz
Harpagany
Marta
Horiaczek
Znajomi i przyjaciele królika
JAcek
Górniaczyk
Znajomi i Przyjaciele Królika
Adam
Ilnicki
Nie ma spiny na wyjazdach
Mateusz
Kuszela
Nie ma spiny na wyjazdach
Krzysztof
Wroński
Poltramp Yard AT
Paweł
Szpak
Motyla Noga
Artur
Małowiński
🙂
Piotr
Gajewski
Przyjaciele i znajomi królika
Przemysław
Wojdat
Andrzej
Skupień
Znajomi i przyjaciele Królika
Michał
Horiaczek
Znajomi i przyjaciele Królika
Mateusz
Zgutka
Mostostal Warszawa
Jędrzej
Giełda
Padł Na Ryj Team
Paweł
Choiński
Joanna
Owczarz
Włóczymordy
Paweł
Słoma
Arcon Team
Bartosz
Starosielec
Mostostal Warszawa
Piotr
Żurek
Horcio Team
Michał
Zieliński
Biegnij Dębiec
Łukasz
Horanin
Horcio Team
Paweł
Horanin
Horcio Team
Kasjusz
Niedbała
Jacek
Bojarowski
aleTEMPO
Wojtek
Wanat
STO-NOGI Milanówek
Robert
Waś
Team Myślibórz
Mariusz
Kwietniewski
Łukasz
Grodecki
cobra.js1373.pl
Marek
Porębski
Cicho i skutecznie
Barbara
Wysocka
Turtles Team
Aneta
Frąckowiak
Boguszynek Team
Dariusz
Morszner
Boguszynek Team
Marcin
Stefaniak
Iserandur
Marcin
Konieczny
KB Środa Wlkp
Krzysztof
Arseniuk
-
Jakub
Runowski
TRAILteam Poznań
Katarzyna
Karpa
KW Warszawa
Piotr
Kwitowski
obozybiegowe.pl
Sebastian
Rożko
Bartłomiej
Karabin
Polowanie na wiewiórkę
Magdalena
Stępień
Polowanie na wiewiórkę
Sławek
Majchrzycki
KB Aktywni Środa Wlkp.
Bartosz
Białkowski
KB Aktywni Środa Wlkp.
Michał
Andrzejewski
Sylwia
Godlewska
Bolimie Noga
Szymon
Szkudlarek
Bolimie Noga
Mirosław
Baszczak
Rafał
Just
Sebastian
Wojciech
Wilga

Trasa Piesza 100km

Mirosław
Horbaczewski
KS Hades Poznań
Zbigniew
Hornik
Kompas Koziegłowy
Tomasz
Banach
Bohaterzy Ziemi
Tomasz
Krasowski
Gabriel
Bujakiewicz
On-Sight
Łukasz
Romanowski
Alpa!
Piotr
Mikulski
Lubrykant Team
Dariusz
Poślednik
TRAILteam Poznań
Michał
Gałuszka
On-Sight
Sabina
Giełzak
inov-8
Przemysław
Lipiński
bezformy.pl
Dorota
Duszak
Arkadiusz
Duszak
Marcin
Marianowski
Natural Born Runners Team / borman.pl
Jerzy
Jurczuk
Mostostal Warszawa
Przemysław
Szurgot
Tadeusz
Podraza
Edward
Fudro
JEJ
Witold
Noga
Akademia Biegania
Andrzej
Buchajewicz
MCkwadrat
Michał
Jędroszkowiak
inov-8
Grzegorz
Korpula
Stanisław
Kaczmarek
GCK Szach Sękowo
Piotr
Szaciłowski
Mariusz
Opioła
Równia Pochyła
EUGENIUSZ
DZIEGIEL
GREEN FARM 7913
Szymon
Kryger
On Sight
Robert
Lipiński
bezFormy.pl
Paweł
Prokop
bezFormy.pl
Zbigniew
Bednarczyk
TrailTeam Poznań
Aleksandra
Bednarczyk
TrailTEAM Poznań
Paweł
Firuta
Team Daytona
Rafał
Fałowski
Bernard
Waszczyk
Melestra
Michał
Kopczewski
processum.pl
Zdzisław
Hoduń
Anna
Hoduń
JAN
GRACJASZ
UMKS ORKAN OSTRÓDA
Piotr
Orzechowski
Night Runners
Radosław
Ludzkowski
KB Katorżnik / 31 Batalion Radiotechniczny
Michał
Drozd
Marek
Kawecki

Trasa Rowerowa 50km

Rafał
Graczyk
TIGER
Artur
Graczyk
TIGER
Filip
Hołdakowski
Anna
Hołdakowska
Maciej
Piasecki
Pogodzony z losem.
Mateusz
Klupś
ŚMIGŁO OSIECZNA
Piotr
Ciecierski
Szczep ZHP Komorniki
Dorota
Kolber
Gin z Martini feat Zabłądzimy Team
Szymon
Cieślak
Zabłądzimy Team feat Gin z Martini
Monika
Skoracka
Aparaci
Bartosz
Zając
Aparaci
Tomasz
Skoracki
Aparaci
Eugeniusz
Kortus
Tomasz
Głowiński
Konrad
Olszewski
Szczep ZHP Komorniki
Mikołaj
Rubiszewski
Szczep ZHP Komorniki
Mateusz
Rochowiak
Szczep ZHP Komorniki
Łukasz
Skowroński
Polish National Petting Team
Bartłomiej
Zięba
Polish National Petting Team
Miłka
Olejnik
Drużyna Szpiku
Magdalena
Jeszka-Skowron

Trasa Rowerowa 100km

Darek
Błaszczyk
Bez Skorka
Jacek
Hajduk
Bez Skorka
Lidka
Hajduk
Bez Skorka
Jakub
Wypych
Dobromir
Korzewski
Włóczymordy
Jacek
Gałaguz
Maturzyści - Koszalin
Wojciech
Szamrej
Maturzyści Koszalin
Anna
Szyszka
Z DUMĄ I PASJĄ
Jerzy
Hille
Krystian
Adamczak
Armagedon
Adrianna
Adamczak
Armagedon
Monika
Janicka
Powiat Średzki - Ludzie Aktywni Sportowo
Grzegorz
Pyrzyk
Powiat Średzki - Ludzie Aktywni Sportowo
TOMASZ
PIĄTKOWSKI
Michał
Rychlik
Jakub
Górny
G Team
Konrad
Górny
G Team
Przemysław
Brzezicki
Mariusz
Marcinkiewicz
Artur
Zawadzki
Stanisław
Zawadzki
Przemyslaw
Kowalicki
Barbara
Chwiałkowska
Pokonać siebie
Andrzej
Gierszewski
Mariusz
Kłos
Goggle Pro Active Eyewear
Krzysztof
Rosikiewicz
SAAAD
Marek
Jeszka
Goggle Pro Active Eyewear
Łukasz
Grabowski
Ultra Star Profi Race Non-Stop Challange Pro X-Trail 3D Multi +++ High Adventure Team
Barbara
Koczewska
Z DUMĄ I PASJĄ
Jan
Łukaszewicz
Z DUMĄ I PASJĄ
dominik
murawski
powolniak
Karolina
Pilarczyk
GraphicHome
Adam
DEMBIŃSKI
STR Poznań
Przemysław
Gładysiak
Szczep ZHP Komorniki
Adam
Niemyt
KB Maniac Poznań
Rafał
Kucharski
Marcin
Hanczewski
KUNA TEAM
Julia
Hanczewska
KUNA TEAM

Trasa Rowerowa 150km

Tomasz
Kopeć
Marcin
Owczarski
Ewelina
Szczepkowska
Fiamp Gump
Radosław
Walentowski
LosMaruderos
Katarzyna
Lipińska
Duś Guzik
Mariusz
Kostrzewa
Klub Sportu Psich Zaprzęgów "Alaska"
Krzysztof
Wesoły
InsERT TEAM
Wojciech
Hołdakowski
Leszek
Papis
Troll Team
Michał
Szczęsny
TRAILteam
Daniel
Śmieja
LIRO team
Marzena
Cecuła
Krzysztof
Cecuła
Łukasz
Laskowiecki
Fiamp Gump
Andrzej
Smejda
Dariusz
Kawecki
ETISOFT BIKE TEAM
Dariusz
Kleina
ETISOFT BIKE TEAM
Jarek
Wieczorek
Wieczorek Team
Dariusz
Urbanik
Rivierowcy
Tomasz
Urbanik
Rivierowcy
Jan
Chełmicki
Na Miodzie
Marcin
Anszperger
Rivierowcy
Krzysztof
Świetlik
Troll Team
Piotr
Jóźwiuk
MTB Pszczółki
Kamila
Truszkowska
Szymon
Sobków
Fiamp Gump
Leszek
Orłowski
Troll Team
Urszula
Piotrowicz
Na Miodzie
Piotr
Szajduk
WRZASKUN
Magdalena
Gałązkiewicz
Twarde Łydy
Cezary
Gałązkiewicz
Twarde Łydy
Krzysztof
MIerzwicki
tropy.net
Dariusz
Drapella
Drakul(e)
Bartłomiej
Bober
Harpagan
Piotr
Buciak
Wkręceni Racing Team
Jerzy
Ścibisz
Maciej
Andrzejczak
Adam
Dębek
XBOX 360 BIKE TEAM
Marcin
Witkowski
SONY MTB TEAM
Krzysztof
Szawdzin
Anna
Skompska
tropy.net
Piotr
Michalski
XBOX 360 BIKE TEAM
Piotr
Dreslewski
Ghost Riders
Marcin
Marzejon
OKI MTB Team Poland
Basia
Skompska
tropy.net
Robert
Stanek
RUDY KOT
Asia
Stanek
RUDY KOT
Piotr
Szajduk
WRZASKUN
Grzegorz
Liszka
Trezado BikeTires.pl

Podsumowanie zgłoszeń:
TP25: 48, TP50: 53, TP100: 42
TR50: 21, TR100: 38, TR150: 49
Łącznie zgłoszeń: 251

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *